İngilizce Dersleri

İngilizce Dersleri

İngilizce derslerimiz yeni başlayanlar için ingilizce (Sıfırdan İngilizce)
konularında bir yol haritası oluşturmak için hazırlanmıştır. Temel İngilizce derslerimiz
başlangıç İngilizcesini, öğrencilere hem İngilizce dilbilgisi hem de konuşma (Videolu)
olarak vermektir. Sıfırdan ingilizce öğrenmeye başlamak için iki temel şey bulunmaktadır.
Birincisi İngilizce dilbilgisi diğeri de İngilizce kelime okunuşları ve anlamlarını
öğrenmektir.Kolay İngilizce konuşma yapabilmek için önce dinlememiz gerekiyor. İngilizce dersleri Videolarını tekrar dinlemeniz hem kelime bilginizi hem de okunuş kurallarınızı geliştirecektir. “İngilizce öğrenmek istiyorum ancak nereden başlayacağımı bilemiyorum”, “Adım adım ingilizce öğrenmek istiyorum”, “İngilizce derslerini ücretsiz almak istiyorum”, ” Pratik ingilizce dersleri almak istiyorum.” diyorsanız İngilizce pratik derslerimizi takip edin.İngilizce öğreniyorum (Youtube) derslerimiz şu konuları kapsayacak.

İngilizce öğreniyorum A1 seviye ( İngilizce Yeni Başlayanlar)
ingilizce öğreniyorum B1 seviye (İngilizce Orta seviye)
ingilizce öğreniyorum C1
Elementary A2
Pre-Intermediate B1
Intermediate B2
Upper-Intermediate C1

İngilizce’ye yeni başlayanlar (Sıfardan İngilizce) için İngilizce derslerimiz hem videolu hem de buradan açıklamalı olarak devam edecek. İngilizce Derslerimiz hem İngilizce gramer (dilbilgisi) hem de telaffuz (konuşma) ağırlıklı olacak. Videolarımızda İngilizce’ye en baştan başlayarak  yapmanız gerekenler detaylı bir şekilde anlatılıyor. Videolar yeni başlayanlara en faydalı olacak şekilde seçilmektedir. O yüzden video ders sırası önemli değildir. İngilizce’ye yeni başlayanların videolarımızı tekrar tekrar izlemesini tavsiye ediyoruz.

Bu videoda İngilizce’ye yeni başlayanlar için en önemli konular olan İngilizce’de tanışma ve To Be Fiillerinin kullanımı anlatılıyor. To Be fiili için tekrar çalışmalarının İngilizceye yeni başlayanlara çok faydalı olacağını düşünüyoruz. To Be konusuna buraya tıklayarak çalışabilirsiniz. Videoda yer alan diğer önemli bir konu ise İngilizcede çok önemli bir yere sahip olan spelling (kelimeleri harf harf söyleme) çalışması. Spelling neden önemli ? Siz bir yabancıya isminizi söylediğinizde o isminizin nasıl yazılacağını bilemez. Bu yüzden isminizi spell etmenizi ister. İsminizi söyleyebilmek için İngiliz Alfabesini biliyor olmanız gerekiyor. İngilizce Alfabeyi öğrenmek için buraya tıklayın.

İngilizce Testleri