4 sınıf ingilizce konu anlatımı

4 Sınıf İngilizce Konu Anlatımı

2020/21 eğitim yılı İngilizce 4. Sınıf Konu Anlatımı konuları; 4. Sınıf 1. Ünite Classroom Rules, 2. Ünite Nationality, 3. Ünite Cartoon Characters, 4. Ünite Free Time, 5. Ünite My Day , 6. Ünite Fun with Science, 7. Ünite Jobs, 8. Ünite My Clothes, 9. Ünite My Friends, 10. Ünite Food and Drinks kelimeleri ve konu anlatımlarını detaylı olarak hazırladık. Çalışmak istediğiniz konu başlığına tıklayınız. Konular daha rahat takip edilebilmesi için slayt şeklinde hazırlanmıştır.
4. SINIF İNGİLİZCE TESTLERİNDE NE KADAR BAŞARILISIN ? (TIKLA)
İngilizce 4. Sınıf 1. Ünite Classroom Rules – Sınıf Kuralları Konu Anlatımı

İngilizce 4. Sınıf 1. Ünite Classroom Rules – Sınıf Kuralları konusunu, kelimeleri, Türkçe açıklamalı örnek cümleleri ile birlikte hazırladık. 4. Sınıf 1. Ünite Classroom Rules – Sınıf Kuralları konusunda başarılı olabilmek ve yüksek not  alabilmek için, öncelikle hazırladığımız konu kelimelerinin mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

1. Ünite Classroom Rules – Sınıf Kuralları (TIKLA)

1. Ünite Classroom Rules Testleri

Bu sayfayı çalıştıktan sonra konuya diğer sayfalardan devam edebilirsiniz.
İngilizce 4. Sınıf 2. Ünite Nationality – Millet Konu Anlatımı

İngilizce 4. Sınıf 2. Ünite Nationality – Millet konusunu kelimeleri, Türkçe açıklamalı örnek cümleleri ile birlikte hazırladık. Ülke ve millet isimlerini öğrenmek kelime çalışması için çok yararlı.

2. Ünite Nationality – Millet

2. Ünite Nationality Testleri
İngilizce 4. Sınıf 3. Ünite Cartoon Characters – Çizgi Film Karakterleri konusunu kelimeleri, Türkçe açıklamalı örnek cümleleri ile birlikte hazırladık.

3. Ünite Cartoon Characters – Çizgi Film Karakterleri

3. Ünite Cartoon Characters Testleri

Ülkeler ve Milletler Test Çöz
İngilizce 4. Sınıf 4. Ünite Free Time – Boş Zaman konusunu kelimeleri, Türkçe açıklamalı örnek cümleleri ile birlikte hazırladık.

4. Ünite Free Time – Boş Zaman
İngilizce 4. Sınıf 5. Ünite My Day – Günüm konusunu kelimeleri, Türkçe açıklamalı örnek cümleleri ile birlikte hazırladık.

5. Ünite My Day – Günüm
İngilizce 4. Sınıf 6. Ünite Fun with Science – Bilimle Eğlence konusunu kelimeleri, Türkçe açıklamalı örnek cümleleri ile birlikte hazırladık.

6. Ünite Fun with Science – Bilimle Eğlence
İngilizce 4. Sınıf 7. Ünite Jobs – Meslekler konusunu kelimeleri, Türkçe açıklamalı örnek cümleleri ile birlikte hazırladık.

7. Ünite Jobs – Meslekler
İngilizce 4. Sınıf 8. Ünite My Clothes – Kıyafetlerim konusunu kelimeleri, Türkçe açıklamalı örnek cümleleri ile birlikte hazırladık.

8. Ünite My Clothes – Kıyafetlerim
İngilizce 4. Sınıf 9. Ünite My Friends – Arkadaşlarım konusunu kelimeleri, Türkçe açıklamalı örnek cümleleri ile birlikte hazırladık.

9. Ünite My Friends – Arkadaşlarım
İngilizce 4. Sınıf 10. Ünite Food and Drinks – Yiyecek ve İçecekler konusunu kelimeleri, Türkçe açıklamalı örnek cümleleri ile birlikte hazırladık.

10. Ünite Food and Drinks – Yiyecek ve İçecekler

In The Classroom  

Sayfamızda tüm  4. Sınıf İngilizce konuları (Gramer) ve ders konusunda bulunan kelimelerin İngilizce Türkçe karşılıklarını hazırladık.

Ingilizce Eğitici Oyun

İlkokul 4. Sınıf Test

AM/IS/ARE ANLATIMI

4. SINIF EMİR CÜMLELERİ KONU ANLATIMI

4. SINIF İNGİLİZCE İZİN İSTEME CÜMLELERİ

4. SAYILARI ÖĞREN

4. SINIF YÖNERGELERİ

İngilizce Testleri