ingilizce sesli hikaye

İngilizce Sesli Hikaye

Türkçeleri ile birlikte hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz. Videonun adı Are You My Mother. Başlangıç Seviyesi İngilizce Sesli Hikayeler Level 1-Level 2-Level 3
İngilizce sesli hikayeler Türkçe tercümeleriyle birlikte ingilizcederskitabi.com‘da

Ücretsiz İngilizce sesli kitap, Sesli ve Yazılı İngilizce Türkçe hikaye kitaplarını da İngilizce konuşmak isteyenlere katkıda bulunabilmek için hazırladık. Sesli İngilizce Türkçe hikayeler öğrendiğimiz konuların pekişmesini sağlar. İngilizce hikayeler dinleyerek, orjinal hikayenin hemen altında İngilizce hikaye çevirisini takip edin. Zaman içinde İngilizce hikaye özetlerini de yayına hazırlayacağız. Buradaki İngilizce hikaye kitaplarının,İngilizce Türkçe çeviri metinlerini, konuyu dinlerken okumanızı ve tekrar etmenizi tavsiye ediyoruz. Başlangıç seviyesi İngilizce Sesli Hikaye ile ilgili interaktif testleri çözebilirsiniz. Hikayede geçen kelimeleri İngilizce Türkçe sözlük olarak yine bu sayfada bulabilirsiniz. İngilizce sesli hikayeleri önce dinleyin ve daha sonra yaptığımız Türkçe çevirilerinden takip edin. Başlangıç seviyesi İngilizce sesli hikayeye yazılı (Türkçe) metinleri ile aşağıda. İngilizce sesli Okuma Parçaları İngilizceye yeni başlayanlar için basit İngilizce hikayeler arasından  seçilmiştir.

Marcel, Fransız bir faredir. O bir dedektiftir ve Paris’de yaşar. Ancak Marcel bütün yıl Paris’de yaşamaz. Her Kasım Ayı Londra’yı ziyaret eder. Eski dostu-Henry’nin- orada küçük bir evi vardır.

live: yaşamak, all:bütün, every: her

İngilizce Testleri