İngilizce Test Çöz 4. Sınıf

4. Sınıf İngilizce Testleri 

2021/22 eğitim yılı konularına uygun olarak 4. Sınıf interaktif İngilizce testlerinde cevapları anında görebilirsiniz. 4. Sınıf İngilizce 1. Ünite ve diğer konulara göre hazırladığımız testleri çözmek konu anlatımlarını pekiştirmeniz ve kelime hazinenizi artırmanıza yardımcı olur.  1. Ünite Classroom Rules,2. Ünite Nationality , 3. Ünite Cartoon Characters , 4. Ünite Free Time
5. Ünite My Day, 6. Ünite Fun with Science, 7. Ünite Jobs, 8. Ünite My Clothes
9. Ünite My Friends, 10. Ünite Food and Drinks konuları hazırladığımız testlerde esas alınmıştır. 4. Sınıf  İngilizce testlerinde her soru için tavsiye edilen süre 1 dakikadır.

4. Sınıf İngilizce Testlerinde Başarı Nasıl Sağlanır ?

4. Sınıf testleri daha önceki yıllara göre biraz daha üzerinde durulması gereken testler. Bu yüzden interaktif olarak hazırlamış olduğumuz ve aşağıdaki linklerini paylaştığımız testlere de çalışmanızı tavsiye ederiz. Kelime çalışmasına mutlaka devam edilmeli. Hazırlamış olduğumuz testlerde emin olamadığınız soruları not edip, tekrar çözmek de yararlı olacaktır.

4. Sınıf Testlerinde To Be ve Can

İster yazılı ister 4. Sınıf  İngilizce Testleri olsun, 4. Sınıf öğrencilerinin başarısız olmasındaki en önemli faktör, bu iki konunun yeterince anlaşılamamış olmasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple, hazırlamış olduğumuz 4. Sınıf İngilizce Testlerinde bu konulara ağırlık verdik. To Be ve Can konusu sonraki yıllarda da görüleceği için mutlaka üzerinde durulmalı.

4. Sınıf öğrencileri

Sorunun Türkçesi : O Alman mı ?

Teste Diğer Sayfadan Devam Et

İngilizce Testleri