Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar İçin İngilizce 

Küçük çocuklar doğal dil edinicileridir; ergenler ve yetişkinlerin aksine, bilinçli öğrenme olmadan dili almak için kendi kendilerini motive ederler. Telaffuzu taklit etme ve kendileri için kuralları çözme yetenekleri vardır. İngilizce konuşmayı öğrenmenin zor olduğu fikri, dilbilgisi temelli ders kitapları aracılığıyla daha sonraki bir yaşta akademik olarak İngilizce öğrenmeye çalışıyor olan yetişkinler  için geçerlidir.

Günümüzde bilinçli anne babalar çocuklarının geleceğinde İngilizce eğitiminin ne denli büyük bir öneme sahip olduğunu bilmektedir. Çocuklar için İngilizce Eğitimi hakkındaki bu
yazıyı hazırlarken, eminimiz ki yaklaşan yeni eğitim yılı için çocuklarını özel okula yazdırmak isteyen çoğu ebeveyn, okul seçimlerinde ağırlıklı olarak İngilizce eğitimini düşünüyor. Çocuklar için İngilizce eğitiminde yaş önemlidir, bu eğitimde, çocuk yaşı ne kadar düşük olursa, başarı şansı o denli yüksektir. Çocuklar için İngilizce eğitimi sayfamızda ağırlıklı olarak Türkçe okunuş ve anlamlarıyla kısa hikayelere yer vereceğiz. Şans tanınan her çocuğun İngilizce’yi öğrenebileceğinden eminiz.