İngilizce Altyazılı Film İzle

İngilizceni Alt Yazılı Film İzleyerek Geliştir

Türkçe çeviri desteği ile,İngilizce alt yazılı film izleyerek adım adım İngilizcenizi geliştirin.  İngilizce alt yazılı film izlemek, çalıştığınız gramer konularını pekiştirir. İngilizce alt yazılı film (Youtube) izlerken aynı zamanda Vocabulary (Kelime Bilgisi) çalışması yapıyorsunuz demektir. Aksanınız düzelir. Gramer konuları arasında bağlantınız güçlenir. Orjinal İngilizce film izlerken, önce İngilizce konuşmayı dinlemenizi ve daha sonra da konuşmaların Türkçe çevirilerini takip etmenizi tavsiye ederiz. İngilizce alt yazılı film nasıl izlenir ? Daha rahat takip edilebilmesi için slayt şeklinde hazırladık. İzlemeyi cümle cümle yapın ve hazırlamış olduğumuz çeviriler ile karşılaştırarak dinleyin. Bir cümleyi dinledikten sonra diğer sayfalardan devam edebilirsiniz. İngilizceye yeni başlayanlar ilk başlarda kaydettikleri aşamayı göremezler. Sabırlı olun ve kulağınızın İngilizceye alışması için videoyu sık sık dinleyin. Unutmayın öğrendiğiniz her cümle bir aşama demektir.

İngilizce altyazılı film animasyon, Amerikan, aksiyon, aşk, aile, bilim kurgu, basit, Türkçe altyazılı, çizgi film, hd, 720p, komedi, romantik, dram, disney, eğitici, eğitim, fragmanlar, full, güzel, gerilim, hint, kolay, kısa, korku, macera, online, orjinal dilde, sinema filmleri,  yabancı, yerli,klasik .

Yeni videolarımızdan haberdar olmak için Videonun sağ alt tarafındaki ABONE OL yazısına tıklayın. Videonun Türkçe çevirilerini sayfanın en altından slayt şeklinde takip edebilirsiniz.


How’s the pie?
Turta nasıl?

İngilizce Alt Yazılı Filmi İzlemek İçin Buraya Tıklayın.

Çevirilere Diğer Sayfadan Devam Et

İngilizce Testleri