İngilizce ev ödevi

İngilizce Ev Ödevi

2023/24 ders yılı İngilizce ev ödevini yapmakta zorlanan öğrenciler için hazırlamış olduğumuz sayfada çeşitli İngilizce ev ödevi örnekleri, kelimeleri ve cümlelerine çalışabilirsiniz.

İngilizce aile tanıtma (Family tree performans ödevi), aile bireyleri ödevinde, aile bireylerinin İngilizce yazılışları ve aile bireylerini tanıtma cümleleri bulunuyor.

İngilizce Ev Ödevi Örnekleri

Mümkün olduğu kadar çok İngilizce ev ödevi örnekleri hazırlayarak öğrencilere yardım etmek düşüncemiz. İngilizce ev ödevlerine yardım etmek için hazırladığımız aşağıdaki İngilizce ödevlere linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. İngilizce ev ödevlerini Türkçe çevirileri ile birlikte hazırladık. İngilizce ev ödevi nasıl yazılır sorusunu aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz.

İngilizce Aile Tanıtma/Bireyleri Ödevi

İngilizce bir gününü anlatma (Günlük aktiviteler) ödevi, gün içinde yaptığımız rütin işlerin anlatılmasına ve İngilizcemizin gelişmesine katkı sağlar. Gün içinde yaptıklarınızı anlatmak öğrendiğiniz İngilizce konularının pekiştirilmesine katkıda bulunur.

İngilizce Bir Gününü Anlatma Ödevi

İngilizce ev ödevi olarak bir hikaye hazırlamak belki de İngilizcemizi geliştirmemiz için en iyi fırsatlardan biridir. Ayrıca İngilizce hikaye ödevi kelime hazinemize büyük katkı sağlar.

İngilizce Hikaye Eödev

İngilizce saatler ödevi öğrencilerin sıklıkla karşılaştığı ödevlerdendir. Bu ödevde başarılı olabilmek için Past, half past, to, quarter kullanımlarına çalışmamız gerekmekte. İngilizce saatler eödev için aşağıdaki linke tıklayınız.

İngilizce Saatler Eödev

İngilizce fıkra eödevi

İngilizce Fıkra Eödev

İngilizce şiir eödev

İngilizce Şiir Eödev

İngilizce aylar eödev

İngilizce Aylar Eödev

İngilizce sayılar eödev

İngilizce Sayılar Eödev

İngilizce ev krokisi eödev

İngilizce Ev Krokisi Eödev

İngilizce film özetleri eödev

İngilizce Film Özetleri Ödevi

İngilizce günlük yazma örnekleri ödevi

İngilizce Günlük Yazma Örnekleri Ödevi

İngilizce yeni ev ödevleri hazırlanıyor..

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İngilizce Testleri