İngilizce Öğrenmeye Nereden Başlamalı ?


Ingilizce Öğrenmeye Özel Ders Alarak Başlamak

Çoğumuz her hangi bir işi yaparken, bu işi yapmak için motivasyona ihtiyaç duyarız. İngilizce eğitiminde de motivasyon son derece önemlidir. Bazı kişiler, daha çok çalışmak ve başarıyı elde etmek için özel bir motivasyon duygusuna sahiptir. Bazı kişiler ise dışardan gelecek motivasyona ihtiyaç duyarlar.

Bütün bu konularla kendi kendine baş etmeye çalışmak size zor geliyorsa, özel ders alarak da İngilizce öğrenebilirsiniz. İngilizce özel ders almak size hem zaman hem hız kazandırır. Özel ders alarak öğrenmek istiyorum diyorsanız, aşağıdaki linke tıklayarak konu hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

İngilizce Alt Yazılı Film

Basit cümlelerin geçtiği alt yazılı film izlemek hem telaffuzunuzu geliştirir hem de İngilizce dinleme yeteneğinizin artmasını sağlar. İngilizce altyazılı film izlemek kelime hazinenizin gelişmesine olanak sağlar. İngilizce kelimeleri birebir tanımanıza olanak sağlar, bu tam olarak da çocukların dil öğrenirken izledikleri yoldur. Youtube kanalımıza abone olarak paylaştığımız İngilizce altyazılı filmleri izleyerek İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Videolarımızı hazırlarken her yaş grubu ve İngilizce seviyesine uygun paylaşımlar yapmaya özen gösteriyoruz.

İngilizce Alt Yazılı Film İzlemek İçin Tıklayın

DETAYLI SİMPLE PRESENT ANLATIMI

INGİLİZCE KONU ANLATIMI

Ankara İngilizce Özel Ders

Ingilizce Öğrenirken Yapılması Gerekenler

İNGİLİZCE TEST TÜM KONULAR

İngilizce öğrenmeye nereden başlamalı konusunu isterseniz Youtube video olarak da izleyebilirsiniz. Burada “İngilizce Öğrenmek İstiyorum, nerden başlamalıyım” başlığında anlattığımız konuları izleyebilirsiniz.

İngilizce Testleri